ASUS Vivobook 14 X1404VA-NK1192W (Intel Core i3-13th Gen) Silver
Color: Silver
Brand: ASUS
SKU: ASUS Vivobook 14 X1404VA-NK1192W
Warranty: 2 Years
K3,900,000 K3,860,000 SAVE K40,000
Stocks နှင့် ဈေးနှုန်းများ အချိန်နဲ့တပြေးညီ အနည်းငယ် အပြောင်းအလဲရှိနိုင်ပါသည်။
See the description below.
Color: Silver
Silver
Add to Wishlist
Frequently Bought Together
Total price:K4,079,000
Description
Easy Productivity, Vivid Style
Key Features
  • Fast Charging: Supports fast charging, taking a low battery to 60% in as little as 49 minutes.
  • Physical Webcam Shield: An integrated privacy shield slides over the webcam for instant privacy.
    Technical Specifications
    Model Vivobook 14 X1404VA-NK1192W
    Processor Intel® Core™ i3-1315U, 13th Gen(up to 4.5 GHz) 10MB Cache
    Memory (RAM) 8GB (DDR4-3200)+ 1 Slot Free
    Storage 512GB SSD PCle (No Slot)
    Graphics Intel® UHD Graphics
    Display 14.0" FHD (1920 x 1080), 60Hz, 250nits, Anti-glare
    Operating System Windows 11 Home
    I/O Ports 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 1.4
    Battery 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
    Weight 1.40 kg (3.09 lbs)
    Warranty 2 Years
Reviews
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%